୧୯ ମଇ ରବିବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

0

ମେଷ : ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ, କୌଣସି ବାଦ-ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଅସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ : ଆର୍ଥିକ ଆୟୋଜନ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପରି ଲାଗିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ମିଳନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସାବଧାନୀପୂର୍ବକ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପରିଜନ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ଭାଳିକରି କରନ୍ତୁ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିବେ।

କର୍କଟ : ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବାପରି ଦେଖାଯିବ। ପରିବାରର ବାତାବରଣ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ରହିବ।

ସିଂହ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ହାଲୁକା ଖରାପ ରହିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଗ୍ରତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଖାଇବା ପିଇବାର ପ୍ରସଂଗ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅଂକୁଶ ରଖିବେ।

କନ୍ୟା : ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଏବଂ ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତିଗୁଡ଼ିକରେ ପ୍ରତିକୂଳତା ଦେଖାଯିବ।

ତୁଳା : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ପଦ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ଲାଭ ମିଳିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳତା ପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ଧନର ନିବେଶ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜି ବିରୋଧିମାନଙ୍କ ଏବଂ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ଧନୁ : କ୍ରୋଧ କରିବାରେ ହାନି ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତାରେ ଆପଣ ବ୍ୟଗ୍ର ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରିମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ।

ମକର : ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଏବଂ ଖାଇବା ପିଇବାର ପ୍ରସଂଗ ବନିବ। ବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ ତଥା ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଉପହାର ଏବଂ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ମୀନ : କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଅଟେ। ଘରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More