ଆଜି ରାତିରୁ ଗୁଜରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ୫୭ ଘଣ୍ଟିଆ ମାରାଥନ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ

0

ଅହମ୍ମଦାବାଦ : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଗୁଜରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ୫୭ ଘଣ୍ଟିଆ ମାରାଥନ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ଆଜି ରାତିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଏହି କର୍ଫ୍ୟୁ ଶୁକ୍ରବାର ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ରାତି ୯ ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ୨୩ ସୋମବାର ସକାଳ ୬ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ଲକଡାଉନ୍ ଗୁଜବ ନେଇ ସାରା ସହରର ଲୋକେ ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ବଜାରରେ ପ୍ରବଳ ଭିଡ ଜମାଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ରୁପାନି ଗୁଜବକୁ ଧ୍ୟାନ ନ ଦେବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ୨୩ ନଭେମ୍ବରରୁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

ଆଜି ରାତିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ କର୍ଫ୍ୟୁ
ଗୁଜରାଟର ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଡକ୍ଟର ରାଜୀବ କୁମାର ଗୁପ୍ତା ୫୭ ଘଣ୍ଟିଆ ମାରାଥନ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କରୋନା ସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି ଯେ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ସହରରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୯:୦୦ ରୁ ସୋମବାର ସକାଳ ୬:୦୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରାଯିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କେବଳ କ୍ଷୀର ଏବଂ ଔଷଧ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଦୋକାନଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲା ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More